ШАНОВНІ АГРАРІЇ, ЖИТЕЛІ ІЧНЯНСЬКОЇ ТА ПАРАФІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД!
Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! Ваша віддана, невтомна праця – основа безпеки та сили нашої держави. Сьогодні ми відзначаємо 34-ту річницю, відколи Україна стала незалежною та вільною. Цей день визначає солідарність, єдність та готовність відстоювати наші цінності. Ми віримо, що майбутнє України – у полях, де колосяться ниви, де кожен паросток символізує відродження і розвиток нашої країни. Сільське господарство завжди підтримувало економіку, живило націю, бо є джерелом нашої сили та незалежності. Ми робимо все можливе, щоб українська земля була родючою, захищеною, квітучою. Від усієї душі бажаю всім миру, добробуту, злагоди, міцного здоров'я, успішної реалізації важливих планів, енергії, упевненості у власних силах. Нехай не вичерпується ваша віра, надія та любов до рідної землі.�Ми щодня дякуємо та вклоняємося подвигам наших воїнів, захисників і захисниць, наших героїв, які борються за свободу, за незалежність, за Україну, наше сьогодення і майбутнє!�Віримо у Збройні сили України! Віримо у Перемогу!
генеральний директор СТОВ "Інтер", ТОВ "Аграрна компанія "Нива-плюс", ПП "Агро-Трейдер", депутат Ічнянської міської ради