Благоустрій території в Монастирище
У Монастирищі провели благоустрій території біля кладовища
У селі Монастирище тривають роботи з благоустрою. Цього разу прибрано територію біля місцевого кладовища.
Про це повідомила староста Монастирищенський старостинський округ Ічнянської міської ради Оксана Борщ. Вона подякувала КП «Ічнянське ВУЖКГ» за надану техніку, завдяки якій стало можливим оперативно вивезти сміття.
У громаді наголошують: дбайливе ставлення до спільних територій — справа кожного.
У Монастирищі провели благоустрій території біля кладовища. У селі Монастирище тривають роботи з благоустрою. Цього разу прибрано територію біля місцевого кладовища.
Про це повідомила староста Монастирищенського старостинського округу Ічнянської міської ради Оксана Борщ. Вона подякувала КП «Ічнянське ВУЖКГ» за надану техніку, завдяки якій стало можливим оперативно вивезти сміття. У громаді наголошують: дбайливе ставлення до спільних територій — справа кожного.